Wykaz wybranych radnych do Rady Miejskiej w Grójcu w okręgach wyborczych

Wykaz wybranych radnych do Rady Miejskiej w Grójcu
w okręgach wyborczych


Numer okręgu wyborczego

Granice okręgu wyborczego

Wybrany Radny

Miasto Grójec
Ulice: Józefa Piłsudskiego (nieparzyste od nr 19 do 97, parzyste od nr 42 do 132a), Laskowa.

Gałka Mirosław

2

Miasto Grójec
Ulice: Krańcowa, Maratońska, Mikołaja Kopernika, Okrężna, Olimpijska, Przedstacyjna, Relaksowa, Słoneczna, Sybiraków, Zastacyjna.

Poradzka Eugenia

3

Miasto Grójec
Ulice: Bociania, Calineczki, Graniczna, Jana Brzechwy, Józefa Piłsudskiego (bloki 76, 78, 78A, 78B, 78C, 78D, 78E), Juliana Tuwima, Kolejowa, Konopnickiej, Kopciuszka, Krobowska, Krzywa, Kwiatowa, Kwiatu Paproci, Łąkowa, Małego Księcia, Pana Kleksa, Przeskok, Sienkiewicza, Spokojna, Wiatraczna, Wspólna, Zbyszewska, Zielna, Żabia.

Krawczak Zbigniew Grzegorz

Miasto Grójec
Ulice: Józefa Wybickiego, Orzeszkowej.

Stolarska Grażyna Maria

5

Miasto Grójec
Ulice: Adama Asnyka, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Jana Heweliusza, Jana Matejki, Jana Śniadeckiego, Józefa Piłsudskiego (nieparzyste od nr 1 do 17a, parzyste od nr 2 do 40), Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Leopolda Staffa, Mickiewicza, Polskiej Organizacji Wojskowej, Różana, Słowackiego, Władysława Reymonta, Żeromskiego.

Nowakowski Tomasz Jan

6

Miasto Grójec
Ulice: Aleja Niepodległości (bloki 7, 7A, 7B, 10, 12, 12A, 11, 13, 13A, 15, 17,19), Jana Pawła II.

Kasica Jerzy Julian

7

Miasto Grójec
Ulice: Aleja Niepodległości (bez bloków 7, 7A, 7B, 10, 12, 12A, 11, 13, 13A, 15, 17, 19), Lewiczyńska

Migdalski Stefan Marian

8

Miasto Grójec
Ulice: Armii Ludowej, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Drogowców, Głogowa, Gwardzistów, Jabłoniowa, Jana Kochanowskiego, Karola Szymanowskiego, Krótka, Lipowa, Mała, Miła, Piękna, Pocztowa, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Walecznych, Wiśniowa.

Felikasiak Grzegorz Paweł

9

Miasto Grójec
Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Orzechowa, Polna, Topolowa, Wierzbowa.

Gwiazda Dariusz Stanisław

10

Miasto Grójec
Ulice: Kozietulskiego, Osiedle Polna, Starostwo, Środkowa.

Matusiak Ryszard

11

Miasto Grójec
Ulice: Mogielnicka.

Miedziun Jolita

12

Miasto Grójec
Ulice: Mszczonowska, Ogrodowa, Stodolna, Targowa, Wilczogórska, Willowa, Zatylna.

Fedorowicz Rafał Jerzy

13

Miasto Grójec
Ulice: Angielska, Armii Krajowej, Bagno, Cierniówka, Fabryczna, Francuska, Hiszpańska, Kobylińska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mokra, Niecała, Norweska, Portugalska, Przemysłowa, Skrzetuskiego, Spółdzielcza, Starostokowa, Stokowa, Strażacka, Szwajcarska, Szkocka, Szwedzka, Wąska, Wołodyjowskiego, Worowska.

Nowakowska Krystyna Sabina

14

Miasto Grójec
Ulice: Bankowa, Bokserska, Cicha, Jatkowa, Kościelna, Księdza Piotra Skargi, Medalowa, Plac Wolności, Pogodna, Poświętne, Szkolna, Szpitalna, Urocza, Zdrojowa, Źródlana.

Czacharowska Małgorzata

15

Sołectwa:
Grudzkowola, Kępina, Krobów, Krobów Szymanówek, Pabierowice, Piekiełko, Skurów, Wólka Turowska.

Tull Aneta Magdalena

16

Sołectwa:
Częstoniew, Częstoniew – Kolonia, Falęcin, Kociszew, Mięsy, Wola Krobowska.

Woźniak Grzegorz

17

Sołectwa:
Janówek, Kobylin, Lisówek, Maciejowice, Marianów, Mieczysławówka, Słomczyn

Krzyżanowski Ryszard

18

Sołectwa:
Duży Dół, Las Lesznowolski, Lesznowola.

Skrzypiński Krzysztof Szczepan

19 

Sołectwa:
Gościeńczyce, Kośmin, Mirowice Parcela, Mirowice Wieś, Szczęsna, Zakrzewska Wola, Żyrówek.

Banach Mirosław

20

Sołectwa:
Głuchów, Podole, Wola Worowska.

Pawlak Barbara

21

Sołectwa:
Bikówek, Dębie, Uleniec, Worów, Zalesie, Załącze.

Siennicki Adam

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wykaz wybranych radnych do Rady Miejskiej w Grójcu w okręgach wyborczych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Grójcu
Informację opublikował:Rafał Markiewicz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:19.10.2015 14:52

Rejestr zmian dokumentu

pokaż